Skip to main content

Prečo sa stať členom, čo z toho mám?

Stať sa členom?

ÁNO, jednoznačne áno. Ale len za predpokladu, že na to máš. My nechceme každého a je prirodzené, že nie každý chce byť našim členom. Ak ale uvažuješ o tom, prečo by si sa mal uchádzať o členstvo v našom exkluzívnom klube, tak Ti tu dám niekoľko dôvodov.

Čo z toho mám?

No ako by som Ti to povedal. Napísať, že skvelý kolektív pracovitých a úspešných ľudí okolo seba Ti na začiatok môže prísť ako totálna blbosť, aj keď úprimne poviem, je to ten najväčší benefit aký Ti tento exkluzívny klub predajcov ponúka. Ako hovorí staré porekadlo: " S kým si, taký si!"
My sme akí sme a chceme k sebe presne takých istých ľudí zapálených pre biznis a podnikanie. Niečo naučíme my Teba a niečo Ty nás. Výhodný vzájomný "obchod", nemyslíš? 
Ponúkame Ti vzdelávanie úplne zadarmo bez akéhokoľvek vstupného poplatku. Ukáž mi jedinú inštitúciu, ktorá Ti dá svoje KNOW HOW zadarmo. A prečo by to robili? Prečo by sme to vlastne mali robiť my? Máme jednoduché vysvetlenie. To, že budeš úspešný nám všetkým zarobí peniaze. Nerobíme to nezištne pre teba, nie sme charita, robíme to pre nás všetkých. Články, ktoré nie sú určené pre každého sa Ti zobrazia až po zaregistrovaní a následnom schválení Tvojej registrácie administrátorom. Tvoja cesta vzdelania začína v sekunde schválenia. Nájdeš tam odmeňovacie systémy, rôzne nástroje KPI a mnoho ďalšieho.
Ponúkame zážitky. Teambuilding je neodmysliteľnou súčasťou našej obchodnej ideológie a preto vieme, že spolu zažijeme kopec srandy. Práca nemusí byť nevyhnutne len stres a trápenie sa. Mala by to byť neformálna súčasť tvojej identity a to je to, čo chceme dosiahnuť. Aby sa obchod stal súčasťou našej DNA. 
V skratke. Ponúkame vzdelávanie zo skúseností zadarmo alebo teda časom výmenou za tvoje osobné poznatky, kopec srandy a samozrejme zaujímavé zárobky v obchodnom odvetví, ktoré tu vždy bolo a navždy zostane. Najväčší prínos nášho členstva je to, že môžeš začať okamžite a s NULOVOU INVESTÍCIOU. Jediné čo potrebuješ je premýšľať. Ak si myslíš, že máš na to, tak klikni sem a čakaj, či Ťa k sebe zoberieme.

Kedy sa  o členstvo neuchádzať?

Ak si milovník prokrastinácie, určite nie si náš človek. Ľudia, ktorí radi odkladajú veci na neskôr sa do nášho tímu nehodia a nebudú u nás spokojní. Určite sa u nás neregistruj ani vtedy, ak stále veríš matematickému základu že 1+1 sa rovná 2. V obchodnom svete toto naozaj tak celkom neplatí a my hľadáme niekoho kto rozumie tejto myšlienke. Samozrejme matematicky bude vždy výsledok 2, ale v obchode to môže byť ďaleko viac a je to vždy individuálne. Ak nedokážeš premýšľať samostatne, tiež by si mal prestať čítať v tomto bode a radšej otvoriť inú stránku. Môžeme Ti nejaké odporučiť.